Vi på kjedekontoret

Her er vi som jobber på kjedekontoret til EL-PROFFEN

Vi på kjedekontoret

Stein V. Fossner

Administrerende direktør
Telefon:          38 04 29 02
Mobiltelefon:   97 60 40 40
E-post: stein.fossner@elproffen.no

Gro Tellefsen Haugland

Kjedesekretær
Telefon:          38 04 29 00
E-post: gro.tellefsen@elproffen.no

Øyvind Hegle

Fagansvarlig
Telefon:          38 04 29 03
Mobiltelefon:   93 24 80 77
E-post: oyvind.hegle@elproffen.no

Tore Borge

Økonomisjef
Telefon:          38 04 29 00
Mobiltelefon:   95 27 47 01
E-post: tore.borge@elproffen.no

Heidi Lundemoen Thomassen

Salgssjef landsdekkende avtaler
Telefon:          38 04 29 11
Mobiltelefon:   92 23 30 59
E-post: heidi.thomassen@elproffen.no

Morten Lindeland

Medlemsansvarlig
Telefon:          38 04 29 06
Mobiltelefon:   91 87 36 45
E-post: morten.lindeland@elproffen.no

Ole-Henrik Isaksen

Kompetanseansvarlig
Telefon:           38 04 29 10
Mobiltelefon:   41 59 91 01
E-post: ole.isaksen@elproffen.no

Trond Salvesen

Markedsansvarlig
Telefon:          38 04 29 04
Mobiltelefon:   41 56 88 78
E-post: trond.salvesen@elproffen.no

Elma Liane

Regnskapsansvarlig
Telefon:          38 04 29 05
E-post: elma.liane@elproffen.no

Ronny Gryting

Rådgiver IKT verktøy
Telefon:          38 04 29 09
Mobiltelefon:   90 14 59 02
E-post: ronny.gryting@elproffen.no

Siv Birkeland Paulsen

Regnskapsmedarbeider
Telefon:          38 04 29 07
E-post: siv.paulsen@elproffen.no

Knut Thore Nielsen

Medlemskontakt Trøndelag/Møre og Romsdal
Telefon:          38 04 29 00
Mobiltelefon:   90 03 14 83
E-post: knut@elproffen.no

May-Britt Jenssveen

Prosjektkoordinator
Telefon:          38 04 29 12
Mobiltelefon:   45 37 50 39
E-post: may-britt.jenssveen@elproffen.no